Nové CRAYOLA Kouzelné Omalovánky Hledá se Dory ( 3+ ) Zobrazit větší

Omalovánka HLEDÁ SE DORY + Omalovánka HLEDÁ SE DORY

OMA.DORDOR

Nový produkt

Už ŽÁDNÉ špinavé ruce, čmárance po zdech, stolech... sedáčkách, kobercích... či oblečení.

Více informací

290,00 Kč

Namísto 580,00 Kč

Více informací

Už ŽÁDNÉ špinavé ruce, čmárance po zdech, stolech... sedáčkách, kobercích... či oblečení. Fixy jsou bezbarvé, a fungují JEN a POUZE na tuto omalovánku.

Balení obsahuje: 5 fixek a 18 omalovánek s Vašimi oblíbenými licenčními postavičkami. Parádní zážitek z kreslení !!! Vhodné pro děti od 3 let.

XXXX DÁVÁM tu s dovolením video, ze sesterské omalovánky "Ledové království"... kde uvidíte v přímém přenosu, jak ty fixky fungují... mají bezbarvý inkoust, a tím pádem PRAKTICKÉ, že děti Vám nic nikde nepomalují. tedy sebou můžete vzít děti do banky, i do práce... berte ty děti sebou, ať vidí svět :)) ... a omalovánky Vám výborně rozjasní den, a děti si v klidu budou kreslit a snít...

To video, jasně, šílené... ale víte, já to jinak neumím, a hlavně, když tu balím balíčky, tak skutečně to video dělám rychlovka, když napadne sníh... a vyleze Sluníčko, tedy adrenalin. A mám pak RADOST, že ten nejbáječnější ateliér na světě, samotná Příroda poskytne tu správnou energii pro tvoření. Třeba na Vás taky dýchnu múzu, kdo ví...  ;)

Přeji báječné dny, sněte ve dne v noci...

Vaše Janička Pastelková-Famtoysková

Obsah balení

Příslušenství