Famtoys PASTELKOVNÍK na 400 pastelek

FP400RYGB

Nový produkt

Famtoys PASTELKOVNÍK na 400 pastelek

Více informací

3 740,00 Kč

Více informací

Famtoys PASTELKOVNÍK 100 červených + 100 žlutých + 100 zelených + 100 modrých pastelek.

Je to tak trochu naležato, tedy i když jsou už pastelky menší, tak je pořád krásně vidíte... Toto je naše naprosto absolutně pastelková vychytávka, ideální třeba právě pro SKOLKY nebo DĚTSKÉ KOUTKY, do nemocnice, ozdravovny dětské... čekárny u pana doktora atp. 

xxxxx

Jsem si lámala hlavu, že přeci ty moje krásné Famtoys pastelky, nemohu poslat do světa jen tak. A tak jsem vymyslela úžasný domeček, nebo-li, chcete-li, Pastelkovník. A z čeho..? Vždyť to víte, že si tu na Famtoys hrajeme ož skoro pět let s kostičkamil Tedy pro Famtoys pastelky jsme vyrobili Pastelkovník kostičkový.

Vám přijde na půl rozložený, dosložíte si ho sami. To mi přijde úžasný nápad. Hlavně tedy drží krásně pohromadě. A ptala jsem se pastelek, a skutečně se jim v domečku líbí. Hlavně tedy proto, že:

červené pastelky bydlí v červeném domečku

žluté pastelky bydlí ve žlutém domečku

zelené pastelky bydlí v zeleném domečku

modré pastelky bydlí v modrém domečku

celá finta je v tom, že skutečně ty základní barvy jsou klíčové pro probuzení fantasie. a například když je člověk unavený, nebo u dětí, kterým funguje jinak přemýšlení (PAS, ADHD...), to mají na tom světě těžké. Jak se v tom chaosu vyznat. A třeba i pro ně to může být úleva, že na výběr jsou 4 barvy a každá úplně jiná.

Těším se na Vaše objednávky..  :)

Paní Pastelková