CRAYOLA omalovánka VYPRATELNÁ a SMYVATELNÁ (1+)

81-1994

Nový produkt

SMYVATELNÁ omalovánka pro děti od 1 roku !!! POSLEDNÍ 1 KUS !!!

Více informací

Skladem

150,00 Kč

-89,00 Kč

239,00 Kč

Více informací

SMYVATELNÁ omalovánka pro děti od 1 roku

Řekla bych, že tato omalovánka především potěší maminky na mateřské "dovolené" nebo i ty pracující... já jsem si báječně užila to malování, pořád dokola. Malujete a smyjete, malujete a smyjete.... no, a pak se jistě přidají i děti. Víte, ono někteří rodičové mi říkají, že JEJICH dítě si nekreslí... to je smutné. NENÍ to tak... pokaždé. Myslím si, že často jsme to MY, kdo si musí kreslit. Protože děti jsou jako opičky, napodobují dospělé. A když si rodiče nemalují a nekreslí a nečtou... tak se pak nediví, že děti později vyžadují mobily a tablety...

Proto máme radost, že Crayola už pro tak malé děti vymyslela tuto báječnou knížku - omalovánku, a můžete si do nekonečna malovat, a Vaše dcera nebo syn, vnuk...nebo vnučka, se zabere do vybarvování, a vy pak nenápadně můžete popojít a třeba uvařit oběd :)

Originál balení obsahuje:

Omalovánku - knížku, mazátko, s nádobkou na vodu a dvě fixky, zelenou a žlutou. Děti můžou kreslit a pak samy mazátkem smazat obrázek. Obě barvy, jsou trochu nudné.... tedy čtěte dál... na co jsme ve Famtoys přišly... (jsme tu dvě ženy ;)))

FAMTOYS VYNÁLEZ a DOPORUČENÍ!!!!!

1. KUPTE si jakékoliv 100% VYPRATELNÉ Crayola fixy, doporučujeme Crayola 1+, nebo jakékoliv tlusté/široké s kónickým hrotem.

2. Mějte v pohotovosti VLHKÝ HADŘÍK. Ideálně bavlněný nebo flanelový, na smazání.

3. Kreslete BEZ KOMPROMISŮ radostně a zvesela a přebarevně

4. POCHVALTE sebe i Vaše dítě za báječné obrázky.

5. Naučíte sebe i dítě, že NIC na světě tu není napořád. Vaše dílo Vás rozjasní TADY a TEĎ.... a smažete, a necháte si zážitek zas na jindy....

NEJVĚTŠÍ vynález je ten, že "z ničeho"... tedy z černobílého obrázku, uděláte rovnou celý příběh. Rovnou si můžete povídat, nebo nechte povídat dítě.... co tam všecko vidí. Jsem skutečně šťastná, že s Vámi můžu podělit o radost, a že si můžete v našem eshopu kupovat skutečné poklady... DĚKUJEME, že "to" čtete a sdílíte a fandíte nám. Pa a AHOJ!!!!!

Vaše kresli-chtivá Janička Pastelková-Famtoysková

Příslušenství