Balíček "Šťastná žena"

FAM004

Nový produkt

Balíček pro všechny ženy v hodnotě 1278 Kč

Více informací

1 000,00 Kč

-278,00 Kč

1 278,00 Kč

Namísto 1 278,00 Kč

Více informací

Za balíček "Šťastná žena" v hodnotě 1278 Kč zaplatíte 1000 Kč (!!!)

UŠETŘÍTE 278 Kč

A jak je to možné..?

Balíček obsahuje:

Crayola Twistablíky vygumovatelné 40ks v hodnotě 399

Kapka štěstí - Obrázky k vybarvení pro vaši pohodu v hodnotě 250 Kč

Crayola pastelky KOUZELNÉ 50ks v hodnotě 550 Kč

Crayola voskovky klasické 12ks v hodnotě 79 Kč

Crayola pastelky, 50ks... o tom ještě napíšu... jsou středně tvrdé, tedy nelámou se tím tím, že perfektně kryjí, mají dokonalý a kvalitní pigment, tak uděláte úžasně detaily... viz. obrázky. oproti jiným pastelkám se "nedrolí"... skutečně úžasný pocit z detailního kreslení. Výborné i na mandaly.. atp.

Určitě se vyplatí přečíst o Twistablících... ANO, má to smysl, Famtoys firma mění životy dětí i dospělých...

Twistables

Dovoluji si Vás seznámit a doporučit tuto téměř novinku na českém trhu firmy Crayola. Firma Crayola má u nás renomé dobré firmy s dobrými výtvarnými potřebami pro děti od jednoho roku. Ráda bych Vás přesvědčila o tom, že pastelky této firmy, kterou u nás zastupuje firma Famtoys, jsou stejně dobré pro dospělé jako pro děti a obzvláště bych Vás ráda seznámila s Twistablíky. Jedná se o pastelky, které jsou už na první pohled lákavé a nezvyklé. Podobný princip zde kdysi zkoušela známá česká firma, nicméně zdaleka nedosahoval kvalit Twistables. Jejich výhoda je, že nepotřebujete ořezávátko a přesto i když se hrot stupí pořád velmi přesně maluje. Nejsou tak lámavé jako klasické pastelky a ani tak křehké jako jiné dostupné pastelky tohoto typu na trhu. Mají překrásné barvy, které se mezi sebou dají krásně míchat, a práce s nimi bude bavit celou rodinu.

Ve své třídě mám děti s různým handicapem, převážně to jsou děti s velmi vysokou poruchou chování tzv. obtížně zvladatelné

Vymyslet aktivitu pro tyto děti je nesmírně obtížné, jejich impulsivita, vznětlivost, zároveň určitá plochost a neschopnost empatie, dokáže udělat ze stavění ze stavebnice bitvu, která může skončit sanitkou. Na klasickou náplň výtvarné výchovy můžete rovnou zapomenout, protože jakmile zadáte úkol: Namaluj květinu ve váze, tak kluci řeknou, že to teda ne a holky, že to neumí. Začala jsem si do práce nosit omalovánky. Žádné krtečky (nic proti krtečkům), ale dospělé a jim se to začalo líbit a pak už stačilo jen obětovat své kvalitní pastelky, protože hlavním cíle u většiny děti, ale u těchto obzvláště, je aby to zvládli, a aby se jim obrázek líbil, a to sadou co nejlevnější po 12 kusech opravdu nezvládnete.

Takže jsem obětovala Crayola Twistablíky. Když viděli Twistablíky, tak se jim oči rozzářili jako hvězdičky. Bylo to a je to něco nového, učily se pomalu otáčet a vysouvat tuhu, netlačit, aby ji nezlomili, což ale nehrozí vůbec tak často jako u klasické pastelky, protože Twistablíky jsou spojením voskovky a pastelky, takže krásně kloužou po papíře a nechávají přitom sytou stopu nádherných barev, Najednou zjistíte, že dítě, které nevydrželo dvě minuty někoho nepraštit, sedí a dvě hodiny nevíte, že je ve třídě a na konci Vám přinese nádherně vymalovanou květinu .

Vím, že z hlediska pedagogiky Vám mraky učitelů řeknou, že omalovánky jsou cesta do pekel, že to dítěti nic nedá, ale to není pravda. Ta jemná motorika se tam trénuje stejně jako jinde. Práce se štětcem taky pokud použijete akvarelové pastelky a vodní štětec a fantazii uplatní dítě taky, protože můžete dát dětem stejnou omalovánku, a navrhnout, ať si ji každý udělá po svém. To nejdůležitější ale je, že to děti baví a že mají pocit z krásného díla, které udělají. Prosím nešetřete na pastelkách, které děti otráví, protože než se na papíře ukáže požadovaná modrá, tak tuhu tlačením několikrát zlomí a papír proškrábou. Dopřejte jim dokonale pigmentované pastelky, které kloužou jako vánek a přesto i při málem tlaku už barvy hrají. V případě Twistablíků od Famtoys jim ještě dáte něco nezvyklého, zábavného čím se rádi budou pyšnit.)

Simona Malá, speciální pedagog

Obsah balení