Přidat novou recenzi

Nejnovější recenze


Jana
02. 08. 2017 19:26
Opět velmi pěkně děkuji za skvělé věci z Vašeho obchůdku.Famtoys je vážně návykovka:-)a to stejné CLICS stavebnice.Všem obchůdek velmi vřele doporučujeme.

Martina Přibylová
29. 07. 2017 11:20
Děkujeme za osobní přístup a skvělou komunikaci během nákupu. Opravdu se takový vřelý prozákaznický přístup dnes často nevidí ani neslyší a Famtoys je tím na míle před skladovými prodejci. Velmi oceňuji i to, že balíček přijde pečlivě zabalen do zbytkových kartonů, přičemž z toho Famtoys nedělá reklamu. Výzdoba balíčku a dárky v něm navíc potěší a zahřejí. A teď k hlavnímu produktu - twistablíkům. Cryola twistables překonaly ma neskromná očekávání, děti opravdu baví a já mám radost - z kvality, barviček i provedení. Odolnost vyzdvihuji, dcery je s nadšením prověřily opakovanými pády ze stolu a pastelky jsou úplně v pořádku. Tím,ze u těchto pastelek odpadá ořezávání - navrhuji nobelovku, dcery 3 a 1,5 roku si tuhy vysunují samy a jsou při tom patřičně důležité. Doporučuji tuto sadu 40ti pastelek všem dětem a hravým dospělým.

Martina Přibylová
29. 07. 2017 11:18
Děkujeme za osobní přístup a skvělou komunikaci během nákupu

Coloring.Martina
30. 06. 2017 22:51
FAMTOYS mi vtrhl do života jako uragán a zapsal se zlatou nití v mém srdci. Naučil mě, že i když jsem velká holka, můžu si hrát a bavit se. Nakupovat na FAMTOYS je jako zajet si do lázní. Tolik rozmazlování a tak skvělý osobní přístup se v dnešním světě jen tak nevidí. Děkuji moc a přeji obchůdku, ať se daří! PS: Když uvidíte na Kouzelných omalovánkách věk 3+, věřte mi, jsou přesně pro vás. Víc, než tři už vám přece bylo. A to, že na kouzelné kreslení budete zírat s pusou dokořán, na to vsadím i svý poslední boty.

Lenka C.
24. 05. 2017 12:50
Ještě nikdy jsem si nepřipadala v žádném obchodě tak důležitá jako tady. Nejenže vždycky dostanu tu největší kvalitu, ale k tomu ještě spoustu krásných dárečků a hlavně spoustu srdíček, energie a lásky a to se nikde nekoupí, nevidí, necítí. Miluju tento obchůdek a Janičku s Raduškou. Jsou prostě nejlepší!!!

Vendy
12. 05. 2017 09:19
Krásný přístup a k objednávce i dárečky s osobním dopisem a srdíčky - to se jen tak nevidí. Objednala jsem si již 2x twistablíci mi dělali společnost v nemocnici jsou super. A další craoyly pastelky 50ks přece do zásoby a třpytivá lepidla.Ještě budu potřebovat fixy jako dárek. Prostě všem doporučuji sem nakouknout,nezůstane u toho a neodoláte.Budete mile překvapeni a to stojí za to. Díky že jste =)

Bar Neu
10. 05. 2017 15:45
Obchod se srdcem na dlani. Domov je tam,kde Vás mají rádi a tak se tady k Vám také chovají.Kazdemu zákazníkovi věnují svou pozornost a lásku. Krásný a bohatý sortiment výtvarných potřeb pro děti i dospělé a úžasné stavebnice Clive,které zabaví celou rodinu. Slova nenahradí ten pocit,když obdržíte balíček od Janci s Radou.Jste milovani,obdarováni a dojati,že Vám někdo věnoval tolik pozornosti.

Šárka Stryalová
10. 05. 2017 13:27
Na tomto webu jsem si objednala pastelky. K mému překvapení přišly nejen pastelky, ale i nejedno překvapení. Hlavně osobní dopis od Janičky. A kupa krásných srdíček. Je milé vidět, že v dnešní době má někdo tak milý a osobní přístup ke svým zákazníků, a udělá i to něco málo navíc, co zákazníka potěší. Za sebe mohu jen doporučit. Super zboží a nádherný přístup. :)

Jana Svobodová
10. 05. 2017 13:00
Tento obchod je k nezaplacení.Za sebe a své dvě děti 5 a 7 let velmi vřele doporučuji stavebnici CLICS je to u nás velmi,velmi oblíbená stavebnice a a jak syna i dceru velmi zaujala a dokonce i tatínka i mě:-).Paní majitelka je velmi vstřícná,lidská a empatická a velmi ochotná za nás velmi vřele doporučujeme už máme od Famtoys skoro vše:-)

Pavlína Sluková
10. 05. 2017 12:57
Famtoys je obchůdek pro umělecké duše dětí i dospělých. Objednávala jsem již třikrát a bez přehánění - Crayola mě dostala. Zatím mám doma velkou i malou sadu Pastelek Antistress, linery Antistres, luxusní omalovánky Antistress, malou i velkou sadu Twistablíků ( napůl pastelky, napůl voskovky a můj nejoblíbenější produkt), vodovky,štětce, klasické i glitrové voskovky a metalické linery. A stále mám pocit, že potřebuji více. Tak kouzelné, kvalitní a úžasné produkty zde mají. Vše je navíc zabaleno originálně, kreativně a pečlivě. V každé objednávce Vás překvapí dáreček a zákazník je tu více než zákazník. Vřele doporučuji všem!