Stavebnice CLICS box 475 dílků Zobrazit větší

Stavebnice CLICS box 850 dílků

CB852

Nový produkt

Stavebnice CLICS box 475 dílků

Více informací

3 150,00 Kč

Více informací

Školkové CLICS ... radost pro malé i velké :)

850 dílků (!!!)

734 Clics kostiček a k tomu 116 náhradních dílků....

Hodiny a hodiny hraní, základní barvy, jednoduchost je nejvíc :) !!

xxxx

Pochází z Belgie. Získala mnohá mezinárodní ocenění. Toto jsou evropské země, kde se již prodává: Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko. Prodává se i daleko: Austrálie, Čína, Indie, Izrael, Korea, Rusko, Singapur, Spojené státy americké, Taiwan, Tunisko, Ukrajina.

PROČ si stavebnice získává srdce tolika dětí i dospělých?

PROČpaní učitelky jásají a nakupují do svých školek, škol a školních družin? PROTOŽEtato veselá stavebnice rozvíjí:

  • Představivost
  • Trpělivost
  • Soustředění
  • Jemnou motoriku
  • Logické myšlení
  • Prostorové myšlení
  • Schopnost třídit

PROČmilujeme CLICS kouzelné kostičky? PROTOŽErychle a jednoduše složíme/rozložíme vlastní 2D/3D obrázek, hračku, auto, vesmírnou loď, slona, korunku, židličku pro plyšáka, herní plán na stolní hru, stojánek na pastelky, garáž pro autíčka, domeček pro panenky… takřka cokoliv nás napadne. Žádné modely na okrasu, nýbrž zcela funkční stavby, hračky, které drží a vydrží (!!!). Hrajeme si celé hodiny. Jsme šťastní při společném tvoření. Nebo se sami ponoříme do vlastního světa, a o samotě stavíme své sny. CLICS kostičky jsou velké přibližně 5x5cm. Nevyluxujete J! Zvuk „klik“ při stavění a barvy uklidňují dětskou duši, hladí mysl. Tají se dech, kterak plamínky radosti v dětských očích třpytí se nad vlastní hrou. Výsledkem práce jsou báječné modely podle návodu, nebo rovnou velkolepá autorská díla.

Stavebnice pomáhá také dětem s atypickým myšlením. Pevný řád, jeden tvar, rychlý výsledek. Barvy vyzařují kouzelnou energii. Stavebnice se tak stává součástí každodenního rituálu a formou sebevyjádření. Zkuste to i Vy! Vytvořte si funkční podšálky na kávu či čaj, podložku do koupelny na mýdlo, stojánek na kartáčky, funkční domečky na tužky a pera, třeba ;). Podle nálady měňte barvy. Dějí se pak Zázraky. CLICS stavebnice pomáhá, spojuje. Vydejme se na tu cestu společně. Tvoříme svět veselejší a barevnější. Jo, a pamatujte si, že stejně Všechno dobře dopadne :) … 

Janička Pastelková-Famtoysková

jana@famtoys.cz * 22. říjen 2018, Praha

UPOZORNĚNÍ: Hraní s CLICS stavebnicí může být návykové ;)…