Famtoys s.r.o.

Famtoys inspiruje, převážně ženy tedy, aby získaly větší odvahu tvořit a dělat skutečně to, co je baví. Žít vlastní a naplněný život. My totiž víme, že skutečné štěstí nosíme každý hluboko ve svém srdci. Pomáháme našim fanynkám a fanouškům to štěstí najít.

      Šťastná žena    =    Šťastné děti    =    Šťastná rodina

Jak je to možné? Máme pro vás kouzelné pastelky, kouzelné voskovečky, kouzelné omalovánky, kouzelné barvičky, kouzelné knížky, kouzelnou stavebnici. Naše Famtoys poklady jsou určeny pro děti všeho věku. Tedy už na ty nejmenší myslíme, máme hračky pro děti od jednoho roku, bezpečné a báječné výtvarné potřeby, dále pak pro předškoláky, a školáky. Určitě je Famtoys i pro ty největší, dokonce i pro ty tzv. dospělé, kteří díky dětem, začínají opět věřit na zázraky!

S námi si hrají malí i velcí, rodinky i rodiny, dokonce už i firmy! A taky školy a školky a vůbec, každý kdo otevře své srdce, je u nás doma. ANO, to je to klíčové slovo, Doma, chceme, abyste se u nás, na Famtoys cítili jako doma. Tedy posaďte se, a začněte snít, a ten sen si nakreslete, nebo si ho postavte ze stavebnice, a to už je jen krůček ke splnění. Akorát musíme být velmi velmi trpěliví, neb velké sny vyžadují ke splnění spoustu práce a vytrvalosti. Nicméně my vám pomůžeme, neb sníme s vámi, a sdílené sny jsou cestou k velikému čmeláčímu štěstí!

Většinou, co to jde, se snažíme být VENKU, třeba v lese, nebo na louce. Tam se cítíme volně a krásně. Věřím, že se k nám přidáte, a společně změníme svět, aby byl veselejší a barevnější! Buďme příkladem pro naše děti, a ty zas nechť nám jsou velkou inspirací...

Srdečně Vás zdravím, a přeji Vám krásný život se sebou a dětmi a s rodinkou a přáteli, pevné zdraví, spoustu LÁSKY a RADOSTI a také Vám posílám mezi řádky malou kapičku štěstí... :)

A na závěr, nebo vlastně na úvod... mám pro Vás báječnou zprávu:

"Všechno Dobře Dopadne"

Jana Adolfova

...a pod to se podepíšu ;)

Vaše

Janička Pastelková