Stavebnice CLICS Vesmír

BC008

Nový produkt

Vesmír je všude okolo, Vesmír jsme my... CLICS Vesmír je to pravé na letošní vánoce do každé rodiny :)

Více informací

835,00 Kč

Více informací

Balení obsahuje dohromady 130 dílků, z toho 78 kostiček, 2 malá kolečka, 6 větších koleček... 8 svítících zaoblených dílků, 4 šedivé zaoblené dílky

Můžete podle návodu postavit 8 modelů (!!!)

Samozřejmě vesmírné lodě, nicméně určitě se dá vymyslet i něco zcela jednoduchého... dle vlastní fantasie pak už cokoliv. Například koníka ;)) ... viz obrázek...

DÁREK pro ty, co nakoupí ještě v prosinci ;) ... KORUNKA svítící.... viz obrázek. 14 svítících kostiček... pro maminku na korunku <3

tedy, myslíme tím, že když dárek koupí tatínek, má dárek pro maminku, a když koupí maminka, udělá radost sobě... neb ona září... jako hvězdička dětem a svému muži :)

xxxx

Toto je kratičké autentické instruktážní video, ze dnešního dne... 4. prosince 2018

Mám velikou radost, že jsme právě naskladnili VESMÍR... těším se na tento výrobek z továrny na sny... CLICS továrny v Belgii, už od léta. A je to tu! Jeden den před tím, než přijde Mikuláš. Miluji ty kostičky, a právě nyní Vám mohu přinést svítící vesmírné, do Vašich domovů.

Skládejte a rozkládejte... tam a zpátky. Z jedné stavebnice, této stavebnice, můžete podle návodu postavit až 8 modelů.

Tím, že to jde rychle, nebude Vám ani dětem vadit, model zas rozložit a složit úplně jiný. Případně jednoduchou úpravou udělat model vlastní.

Fantasie je nekonečná. Jedinou hranicí je naše mysl. Nechme se unést... tou fantasií. Clics nás krásně navede a chytne za srdce.

Děkuji Vám za objednávky... a kdo to dočte až sem, tak se dozví, že ke každé objednávce Vesmírné, přidáme Vesmírné kostičky navíc. Jsme si jich objednali celou krabici, velikou... Ilustrační foto, jsou to ty dvě poslední zde. 5x5 ... kostiček na spinkání (třeba).

Vaše spolehlivá a vděčná dodavatelka kostiček a jiných pokladů...

Janička Pastelková-Famtoysková

4. prosince 2018, Praha 4 - Braník

PS: fotky jsou autentické dnes... a video také, tak nějak 7:52, tedy 3 minuty před prvním zvoněním :)))

Pro ty, co ještě CLICS neznají... dám tu text... o stavebnici...

Pochází z Belgie. Získala mnohá mezinárodní ocenění. Toto jsou evropské země, kde se již prodává: Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko. Prodává se i daleko: Austrálie, Čína, Indie, Izrael, Korea, Rusko, Singapur, Spojené státy americké, Taiwan, Tunisko, Ukrajina.

PROČ si stavebnice získává srdce tolika dětí i dospělých?

PROČpaní učitelky jásají a nakupují do svých školek, škol a školních družin? PROTOŽEtato veselá stavebnice rozvíjí:

  • Představivost
  • Trpělivost
  • Soustředění
  • Jemnou motoriku
  • Logické myšlení
  • Prostorové myšlení
  • Schopnost třídit

PROČmilujeme CLICS kouzelné kostičky? PROTOŽErychle a jednoduše složíme/rozložíme vlastní 2D/3D obrázek, hračku, auto, vesmírnou loď, slona, korunku, židličku pro plyšáka, herní plán na stolní hru, stojánek na pastelky, garáž pro autíčka, domeček pro panenky… takřka cokoliv nás napadne. Žádné modely na okrasu, nýbrž zcela funkční stavby, hračky, které drží a vydrží (!!!). Hrajeme si celé hodiny. Jsme šťastní při společném tvoření. Nebo se sami ponoříme do vlastního světa, a o samotě stavíme své sny. CLICS kostičky jsou velké přibližně 5x5cm. Nevyluxujete J! Zvuk „klik“ při stavění a barvy uklidňují dětskou duši, hladí mysl. Tají se dech, kterak plamínky radosti v dětských očích třpytí se nad vlastní hrou. Výsledkem práce jsou báječné modely podle návodu, nebo rovnou velkolepá autorská díla.

Stavebnice pomáhá také dětem s atypickým myšlením. Pevný řád, jeden tvar, rychlý výsledek. Barvy vyzařují kouzelnou energii. Stavebnice se tak stává součástí každodenního rituálu a formou sebevyjádření. Zkuste to i Vy! Vytvořte si funkční podšálky na kávu či čaj, podložku do koupelny na mýdlo, stojánek na kartáčky, funkční domečky na tužky a pera, třeba ;). Podle nálady měňte barvy. Dějí se pak Zázraky. CLICS stavebnice pomáhá, spojuje. Vydejme se na tu cestu společně. Tvoříme svět veselejší a barevnější. Jo, a pamatujte si, že stejně Všechno dobře dopadne J …